Новини України: збірна поступилася Нідерландам на Євро-2020, а Кабмін може ввести новий податок

1 хвилина
1,3 т.
Нідерланди – Україна

Збірна України на останніх хвилинах програла Нідерландам на Євро-2020, забивши два голи, а Кабінет міністрів запропонував встановити податок на нові квартири в розмірі 20%.

Крім того, 14 червня відбулися й інші важливі події. OBOZREVATEL пропонує читачам ознайомитися з найбільш значущими і цікавими новинами за добу:

• В Україні Кабінет міністрів запропонував встановити податок на нові квартири в розмірі 20% (ПДВ). Це може призвести до значного подорожчання нового житла. Крім того, впадуть доходи девелоперів.

• Збірна України програла в матчі 1-го туру чемпіонату Європи з футболу-2020 проти Нідерландів. Поєдинок в Амстердамі на легендарній "Йохан Кройфф Арені" завершився з рахунком 3:2 при тому, що до 75-ї хвилини українці "горіли" 0:2, а на 79-й була нічия 2:2.

• Президент України Володимир Зеленський відреагував на першу гру нашої збірної в матчі першого туру чемпіонату Європи з футболу-2020 проти Нідерландів. Він назвав її дуже сильною.

• У Харкові вже взяли під варту 16-річного Олександра Тараніка, який побив молодшу на два роки дівчинку. Як покарають за такі дії неповнолітнього хулігана, тепер буде вирішувати суд.

• Президент Володимир Зеленський подякував лідерам країн Великої сімки за висловлену підтримку незалежності та суверенітету України і реформ, до реалізації яких рухається країна. А особливо – за чітку позицію щодо агресії Росії.

• Помер український хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс. Йому був 91 рік. Причиною смерті став вік. Також відомо, що Чапкіс тривалий час хворів.