Вечеринка блогеров с трагическим финалом: хайп стал более жестоким, а хейт безнаказанным

1 минута
42,4 т.
Роман Славитич умер во Львове

Напишу і я про цю вечірку блогерів з трагічним фіналом. Ця історія насправді дуже показова, на жаль

Знаєте, чим небезпечний наш час? Він створив цілу армію людей, які продукують тонни контенту, що часто по суті є безглуздим. І чим більший треш, тим більше хайпу, тим більше підписників і лайків. Як результат: з одного боку рекламні контракти для найвідоміших блогерів, з іншого – тисячі тих, хто хоче зайняти місце перших будь-якою ціною. Не кажучи вже про дітей і підлітків, які не хочуть вчитись, щось знати і вміти. Докладати зусиль, стати зіркою спорту, музикантам чи щось вміти робити. Вони хочуть бути блогерами та інфлюенсерами. І починається змагання, хто запостить ще дурнішу фігню. А змагання це не просто може мати, а вже має сумні наслідки. І такі правила гри —хайп стає жорстокішим, хейт і погрози безкарними, а нетерпимість одне до одного перетворюється на ненависть і бажання знищення.

Видео дня

Тут не буде ніякого висновку. Висновок і вибір кожен для себе робить сам. І за душу та за совість свою теж кожен відповідає сам. Тільки колективний вибір хай потім нікого не дивує.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...