УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Молитвы к Андрею Первозванному: как правильно просить о замужестве

3 минуты
3,8 т.
Молитвы к Андрею Первозванному: как правильно просить о замужестве

Согласно новоюлианскому календарю, верующие отныне будут праздновать День Андрея Первозванного 30 ноября. Это один из двенадцати апостолов Иисуса Христа. В этот день принято молиться о замужестве и здоровье.

В народе апостол Андрей считается покровителем семейного счастья, любви и брака. OBOZ.UA собрал сильные молитвы о семье и благополучии.

Молитва к святому Андрею Первозванному

Первозданний Апостоле Господа і Спаса нашого, верховний Будівничий Церкви Христової – всехвальний Андрію!

Заклик Христа іти за Ним Ти сприйняв з гарячістю й покинув свої сіті – все майно своє – та за Христом пішов навіки. Прославляємо і величаємо Апостольські труди Твої; зворушливо згадуємо Благословенний Твій прихід до нас та чесні страждання, які за Христа перетерпів; в розчуленні цілуємо Ікону твою ; шануємо святу пам’ять Твою і непохитно віруємо, що Господь Бог є живий, жива також і душа твоя.

З Ним, Господом, Ти перебуваєш на Небесах і не перестаєш любити нас любов’ю, якою полюбив раніше, коли Духом Святим передбачив наше навернення до Христа Спасителя. Люблячи ж і тепер, підносиш свої молитви до Господа про потреби всіх нас – недостойних твоїх нащадків.

Святий Апостоле Андрію! Так ми віруємо і повсякчас ісповідуємо, та з цією вірою Благаємо Господа Бога Спасителя Нашого Ісуса Христа, щоб твоїми молитвами він обдарував нас усім потрібним для спасіння й життя вічного.

Благай же, Андрію, Господа, щоб і кожний із нас нині шукав не земних вигод, але турбувався про ближніх своїх і скерував до Небесного, вічного.

Святий Апостоле Андрію! Маючи тебе за свого Опікуна й Молитовника, тішимо себе надією, що молитви твої завжди допомагатимуть нам перед Господом, Спасителем нашим Ісусом Христом, Якому належить слава, честь і поклоніння з Отцем і Святим Духом навіки вічні. Амінь.

Молитва о замужестве

О, Всевишній Святий Апостол Андрій, Первозванний я знаю, що щастя велике сімейне моє залежить від того, щоб я полюбила Господа всією душею і всім серцем своїм, а також в тому, щоб завжди і всюди виконувала у всьому волю Всевишнього. Так керуй же Господи моїми справами і вчинками, а я з радістю підкорюся. Я хочу догоджати тільки Тобі, так як Ти єдиний Творець всього земного.

Дай сили мені не проявити гордість і самолюбство, нехай розум присутній завжди в моїх вчинках, а скромність і цнотливість стануть моїми прикрасами. Неробство, яка породжує пороки, нехай буде мені противна. Покажи мені, Господи на праведний шлях, даруй мені полювання працьовитості і благослови мене на працю на благо.

Наказує закон Божий всім людям на землі жити в чесному подружжі. Так прошу тебе Господи, приведи до мене мого судженого. Чи не для жадання мого, а для виконання свого життєвого призначення. Ти Всевишній сам вказуєш, що негоже людям життя земну проводити на самоті.

Дружина дана людині в помічниці, благословив ти сім'ю, щоб народ міг рости і множитися та землю населяти. Святий Андрій Первозванний, почуй мою молитву смиренну принесене з глибини дівочого серця. Дай мені для життя щасливою дружина чесного і побожного. Допоможи створити з ним сім'ю щасливу і міцну. Щоб ми з ним у злагоді і любові з жили і Бога Милосердного і Тебе вихваляли. Амінь.

Молитва об исцелении

Святий Андрій Первозванний, прошу тебе зціли душу мою рідну, людину мені близьку, яка страждає від страшної хвороби. Вона хворіє жахливо, чи не спить від болю ночами, від сліз стало боляче. Господь покарав за вчинені гріхи, щоб помучитися сильно, щоб зізналася її душа в тому, що гріховність - велика життєва помилка. Молю, зціли і інших дорогих і рідних мені людей, вимолити у Бога прощення за їхні гріхи, вчинені через незнання. Амінь.

Ранее OBOZ.UA рассказывал, как можно гадать на День Андрея Первозванного.

Подписывайтесь на каналы OBOZ.UA в Telegram и Viber, чтобы быть в курсе последних событий.