УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Юрий Бутусов
Юрий Бутусов
Журналист и военный эксперт

Блог | Получил вторую дозу вакцины: потерял много друзей, поэтому советую защищаться

Получил вторую дозу вакцины: потерял много друзей, поэтому советую защищаться

Отримав другу дозу вакцини Модерна у виставковому центрі. Організовано все дуже добре. Але людей небагато, нажаль, багато людей не розуміють важливість вакцинації.

Видео дня

Мені пишуть, що є статистика померлих від вакцинації. Можливо, хоча я з таким не стикався. Але мені не треба статистика, щоб сказати як багато я втратив особистих друзів та знайомих у яких вакцинація була відсутня, і вони для мене не статистика, а велика особиста втрата.

Треба захищатись не від примар та вигаданих страхів - а від реальних загроз, які ти бачиш та які наносять втрати. Це не тільки проблеми коронавірусу стосується, а й усього нашого життя. Не існує чогось абсолютно безпечного - існують загрози, які треба вирішувати в першу чергу. Тому дякую медикам за чудову організацію, і особливо лікарю 6-і лікарні Наталці.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...