newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Лариса Волошина
Лариса Волошина
Український журналіст, публіцист

Блог | Легализация каннабиса: обидно, что уважение к человеку не является приоритетом

Легализация каннабиса: обидно, что уважение к человеку не является приоритетом

Щодо медичного канабісу. Крім зняття болю для важкохворих, ліки з цієї рослини, крім допомоги при хіміотерапії, виконують і іншу функцію. Масло з канабісу допомагає при лейкемії. Що для країни в якій від цієї агресивної хвороби помирає сотні дітей щороку, мало би бути аргументом.

Видео дня

Є сорт канабісу, який руйнує ракові клітини, чого куплена у діллерів навіть сама якісна анаша і близько не робить. Цей сорт саме медичного канабісу вивів дослідник раку Мет Дан з Університету Ньюкасла в Австралії. Про трирічного дослідження, результатом якого стала особлива модифікація медичного сорту канабісу, який може убивати ракові клітини й залишається нешкідливим для інших клітин організму, писав Science.

Глаукома, Альцгеймер, ПТСР і багато чого іншого. Але ті, хто відібрав надію на повноцінне життя у сотен тисяч українців не читають визнаних наукових журналів, не прислухаються до хворих та лікарів. Вони підіграють мракобєсію виборців, плодять темряву в головах. Дуже прикро, що в нашій країні, після всього, що сталося, повага до людини не є приоритетом ані для нових облич, ані для старих перевірених кадрів.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...