Авиация МВД в действии: сегодня были спасены четыре детских жизни

1 минута
13,7 т.
Авиация МВД в действии: сегодня были спасены четыре детских жизни

Авіація МВС у дії.

У цьому жовтому контейнері, який тримає наш видатний хірург Борис Тодуров, - серце 38-ми річного чоловіка, який внаслідок нещасного випадку отримав травми несумісні з життям.

У межах спільного з МОЗ проєкту аеромедичної евакуації сьогодні поліцейським вертольотом Airbus Helicopters Н-145 з Вінниці донорське серце лише за 50 хвилин було доправлено до Києва.

Тільки що закінчилась операція з пересадки серця 12-ти річній дівчинці, яка втратила би своє життя, якщо б цього не сталося найближчим часом.

Видео дня

Серце вже б`ється у її грудях!

Нирки і печінку від того самого вінницького донора на авто із супроводом патрульної поліції терміново транспортували у Київ для пересадки іншим пацієнтам.

Дві нирки буде сьогодні пересаджено у клініці "Охматдит" двом дівчаткам 12 та 17 років. Печінку отримає ще одна 17-ти річна дівчина, яка вже близько місяця знаходилася у критичному стані в реанімації.

Наразі, разом з віце-прем`єром Михайлом Федоровим та Комітетом ВРУ з питань здоров’я нації, працюємо над тим, щоб кожен з 7 мільйонів українців, зареєстрових у "Дії", міг за декілька натискань на екран смартфону дати добровільну згоду стати донором.

Сподіваюсь, що необхідний для цього Закон буде прийнятий ще цього року.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.